Galfer HH Sintered Brake Pads FD267G1371
Regular price
$44.75 USD
Regular price
$44.75 USD
Sale price
$44.75 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | Brake Pad |
| Type | Sintered Metal |
| Units | Set of 2 |
| Riding Style | Street |
Features
- For moderately aggressive every day and sport street riding
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.1 lbs |
| Height | 0.5" |
| Length | 8.2" |
| Width | 4.5" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
