Alpinestars Wreath T-Shirt - Navy - Large 12137258070L
Regular price
$28.95 USD
Regular price
$33.55 USD
Sale price
$28.95 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | T-Shirt |
| Type | Casual |
| Graphic | Wreath |
| Base Color | Blue |
| Gender | Men's |
| Size Group | Adult |
| Size | L |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
Features
- 100% Combed ring spun cotton
- Soft hand print
- Front and back victory wreath graphics
- Internal neck print, external labeling
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.25 lbs |
| Height | 1.18" |
| Length | 9.8" |
| Width | 5.9" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
