Alpinestars Tech 10 Boots Buckle Base - White 25BBT14-20
Regular price
$14.95 USD
Regular price
$14.95 USD
Sale price
$14.95 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | Buckle Base |
| Type | Replacement Component |
| Base Color | White |
| Color/Finish | White |
| Size Group | Adult |
| Units | Pair |
| Riding Style | ATV / Off-Road |
Features
- Replacement buckle base for Alpinestars Tech boots
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.2 lbs |
| Height | 1.57" |
| Length | 5.9" |
| Width | 1.96" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
