Alpinestars Supertech M8/M10 Crown Pad - Black - Large 898231910L
Regular price
$49.95 USD
Regular price
$49.95 USD
Sale price
$49.95 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | Crown Pad |
| Type | Helmet |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Size Group | Adult |
| Size | L |
| Units | Each |
| Riding Style | ATV / Off-Road / UTV |
Features
- Replacement crown pad for Alpinestars Supertech M10 and Supertech M8 helmets
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.05 lbs |
| Height | 0.84" |
| Length | 11.3" |
| Width | 8.91" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
