Alpinestars Sentinel Beanie - Camouflage - One Size 1232-81220-633
Regular price
$24.95 USD
Regular price
$24.95 USD
Sale price
$24.95 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | Beanie |
| Type | Casual |
| Base Color | Green |
| Gender | Unisex |
| Size Group | Adult |
| Size | One Size |
| Units | Each |
| Riding Style | Snow / Street |
Features
- 100% Acrylic
- Standard shape pull on beanie
- Knit jersey stitch construction
- All-over yarn dye jacquard camo pattern
- Woven label at cuff
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.1 lbs |
| Height | 0.75" |
| Length | 9.0" |
| Width | 8.75" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
