Alpinestars Dot Camo T-Shirt - Black - 2XL 12137266010XXL
Regular price
$28.95 USD
Regular price
$33.55 USD
Sale price
$28.95 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | T-Shirt |
| Type | Casual |
| Graphic | Camo |
| Base Color | Black |
| Gender | Men's |
| Size Group | Adult |
| Size | 2XL |
| Units | Each |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport / Off-Road / Street |
Features
- 100% Combed ring spun cotton
- Soft hand print and front Adv touring camo logo graphic
- Internal neck print, external labeling
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.3 lbs |
| Height | 1.22" |
| Length | 10.3" |
| Width | 6.3" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
