Alpinestars Youth MX Plus Socks - Black/White/Blue/Red - Medium/Large 4742324-1226-ML
Regular price
$24.95 USD
Regular price
$24.95 USD
Sale price
$24.95 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | Socks |
| Type | Long |
| Model | MX Plus |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black / Blue / Red / White |
| Size Group | Youth |
| Size | M/L |
| Units | Pair |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport / Off-Road |
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.2 lbs |
| Height | 1.75" |
| Length | 9.0" |
| Width | 4.0" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
