Alpinestars Wordmark T-Shirt - Heather Gray/Navy/Red - 2XL 10367201517132X
Regular price
$25.95 USD
Regular price
$25.95 USD
Sale price
$25.95 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | T-Shirt |
| Type | Casual |
| Model | Wordmark |
| Base Color | Gray |
| Gender | Men's |
| Size Group | Adult |
| Size | 2XL |
| Units | Each |
| Riding Style | ATV / Street |
Features
- Classic printed t-shirt
- Wordmark logo on front of t-shirt; Soft hand print with sleeve logo
- Internal neck print and external labeling
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.36 lbs |
| Height | 1.1" |
| Length | 9.3" |
| Width | 5.4" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
