Alpinestars Sunday Long-Sleeve T-Shirt - Black - 2XL 12137184010XXL
Regular price
$27.03 USD
Regular price
$56.95 USD
Sale price
$27.03 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | T-Shirt |
| Type | Casual |
| Base Color | Black |
| Gender | Men's |
| Size Group | Adult |
| Size | 2XL |
| Units | Each |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport / Off-Road / Street |
Features
- Front and back classic lock-up with sleeve checks; soft hand print
- 100% Jersey cotton
- Internal neck print, external labeling
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.01 lbs |
| Height | 1.5" |
| Length | 11.5" |
| Width | 7.0" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
