Alpinestars Reblaze T-Shirt - Navy - XL 12137200470XL
Regular price
$22.95 USD
Regular price
$22.95 USD
Sale price
$22.95 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | T-Shirt |
| Type | Casual |
| Graphic | Reblaze |
| Base Color | Blue |
| Gender | Men's |
| Size Group | Adult |
| Size | XL |
| Units | Each |
| Riding Style | Off-Road / Street |
Features
- Classic t-shirt with soft hand print Reblaze logo on front
- Internal neck print, external labeling
- 100% Combed ring spun cotton
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.35 lbs |
| Height | 1.34" |
| Length | 9.9" |
| Width | 5.9" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
