Alpinestars Chunk Knit T-Shirt - Black - Medium 12137210210M
Regular price
$27.49 USD
Regular price
$46.95 USD
Sale price
$27.49 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | T-Shirt |
| Type | Casual |
| Base Color | Black |
| Gender | Men's |
| Size Group | Adult |
| Size | M |
| Units | Each |
| Riding Style | Off-Road / Street |
Features
- 100% Jersey cotton
- Short sleeve crew, yoke and rib cuffs
- Woven Ageless logo patch on chest
- Internal neck print, external labeling
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.01 lbs |
| Height | 0.59" |
| Length | 14.0" |
| Width | 10.8" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
