Alpinestars Product Display - Goggles 99AS-98040
Regular price
$1,035.00 USD
Regular price
$1,035.00 USD
Sale price
$1,035.00 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Oversize/Overweight charges apply.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | Display |
| Color/Finish | Black / Red |
| Units | Each |
| Riding Style | ATV / Adventure Touring / Dual-Sport / Bicycle / Off-Road / Snow / Street / UTV |
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 78.3 lbs |
| Height | 10.0" |
| Length | 43.5" |
| Width | 28.0" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
