Alpinestars Display Peghook 7040618
Regular price
$2.76 USD
Regular price
$2.76 USD
Sale price
$2.76 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | Peghook |
| Type | Slat Wall |
| Color/Finish | White |
| Units | Each |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport / Bicycle / Off-Road / Street |
Features
- Tailor your branded promotional display to your needs
- Highlight Alpinestars apparel and accessories
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.35 lbs |
| Height | 1.24" |
| Length | 8.5" |
| Width | 2.1" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
