AGV X3000 Cheek Pads - Black - 2XL 20KIT00122001
Regular price
$63.00 USD
Regular price
$63.00 USD
Sale price
$63.00 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | Cheek Pad |
| Type | Helmet |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black / Premium Black |
| Size Group | Adult |
| Size | 2XL |
| Units | Pair |
| Riding Style | Street |
Features
- Replacement cheek pads for AGV's Legends X3000 helmets
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.1 lbs |
| Height | 1.86" |
| Length | 7.1" |
| Width | 5.3" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
