AGV Speakers - Insyde 20KIT93040001
Regular price
$52.00 USD
Regular price
$52.00 USD
Sale price
$52.00 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | Speakers |
| Type | In-Helmet Headset |
| Model | Insyde |
| Color/Finish | Black |
| Units | Pair |
| Riding Style | Street |
Features
- 40 mm HD speakers for AGV Insyde communication system part # 4402-0911 (sold separately)
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.15 lbs |
| Height | 1.0" |
| Length | 8.5" |
| Width | 7.0" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
