AGV Pista GP RR Cheek Pads - Gray/Cyan - 2XL 201850005623G2X
Regular price
$129.95 USD
Regular price
$129.95 USD
Sale price
$129.95 USD
Unit price
per
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Name | Cheek Pad |
| Type | Helmet |
| Base Color | Blue / Gray / Green |
| Color/Finish | Cyan / Gray / Teal |
| Size Group | Adult |
| Size | 2XL |
| Units | Pair |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport / Street |
Features
- Replacement cheek pads for AGV Pista GP RR helmets
Dimensions
| Parameter | Value |
|---|---|
| Weight | 0.18 lbs |
| Height | 2.25" |
| Length | 14.0" |
| Width | 7.0" |

Compatibility
Fetching compatibility details...
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
